У геометричній прогресії b1=1/625,q5.Знайти b4;b7 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Волчок Арина.

Ответ:

b4= 1/5

b7= 25

Пошаговое объяснение:

b4=b1•q^3

b4= 1/625 • 125=1/5

b7=b4•q^2=1/5•125=25

Отвечает Кот Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

b₁= 1/625

q=5

b₄-? b₇-?

знайдемо b₄  - четвертий член геометричної прогрессії:

b₄ = b₁·q³= 1/625 *5³= 1/625 * 125 = 1/5

знайдемо b₇ - сьомий член геометричної прогрессі:

b₇ = b₁·q⁶=1/625 * 5⁶= 1/625 * 15625=25