1. Обчислити: 43,4х1,7+67,08:5,2. (36) 2. Розв'язати рівняння: а) 0,84:( 6,2-x)=1,2. б)х:8,4=0,3

в) 2,25:х=1,5 3. У книзі 230 сторінок. Учень прочитав 0,3 усієїкниги. Скільки сторінок прочитав учень? СРОЧНО РІШЕННЯ 3 ЗАДАНІ​ поможіть!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Miller Ilona.

Ответ:

1)43.4 \times 1.7 + 67.08 \div 5.2 = 73.78 + 12.9 = 86.68 \\ 2)0.84 \div (6.2 - x) = 1.2 \\  \frac{21}{25}  \div  \frac{31 - 5x}{5}  = 1.2 \\  \frac{21}{25}  \times  \frac{5}{31 - 5x}  = 1.2 \\  \frac{21}{5(31 - 5x)}  = 1.2 \\ 21 = 6(31 - 5x) \\ 21 = 186  - 30x \\  - 30x = 186 - 21 \\  30x = 165 \\ x = 5.5

2.25 \div x = 1.5 \\  \frac{9}{4}  \times  \frac{1}{x}  = 1.5 \\  \frac{9}{4x}  = 1.5 \\ 9 = 6x \\ 6x = 9 \\ x = 1.5