Спростіть вираз та знайдіть його значення -5(с+2с-3), якщо с=1,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутявина Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-5(с+2с-3) = -5(3c-3) = -15c+15 = -15*1.5+15 = -7.5