Арманнын агасы ауылда 6 кун болды, бул онын кезекты демалысынын 2/8 болыгын курайды.Арманнын

агасыннын демалысы канша күнге созылады?

Ответы на вопрос

Отвечает Аксёнова Алёна.

Ответ:

6:2=3 3*8=24

Пошаговое объяснение:

Это правильно

Отвечает Kogut Vova.
2/8=4 6*4=24
Я думаю что помогло не правильно сори