Один майстер робить за годину 18 деталей, а другий самих деталей. За скільки годин, працюючи разом,

вони виконають замовлення на 1720 деталей? Скільки ім для цього потрібно днів, таких якщо вони працюють по 8 годин на день​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Анастасия.

Ответ:

тут не вказано кільки робить деталей 2 майстер,нехай він робить 25,

тоді:

25+18=43 разом за годину.

1720/43=40(годин)

40/8=5(днів)