За перший день туристи пройшли 5,4 км, що на 1,7 км більше, ніж за другий день, і на 2,1 км менше,

ніж за третій. Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:

1)5,4-1,7=3,7

2)5,4+2,1=7,5

3)5,4+3,7+7,5=16,6

Пошаговое объяснение:

16,6км

Отвечает Чёрный Арсений.

16.6км

5.4+3.7+7.5=16.6км