Який шлях подолав катер, якщо його власна швидко 2 км/год?Катер плив 5 год30 км/год, а швидкість

течії ріки3. При​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Александр.

Ответ:

236 км.

Пошаговое объяснение:

Швидкість катера за течією 30+2=32 км\год.

Швидкість проти течїї 30-2=28 км\год.

Катер подолав відстань 28*5+32*3=140+96=236 км.