Задача Із двох міст, відстань між якими 480 км, одночасно назустріч один одному виїхали два

автобуси .Швидкість першого автобуса 58 км /год а другого- на 4 км/год більша. Через скільки годин зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 58 + 4 = 62 (км/ч) - скорость 2

2) 58 + 62 = 120 (км/ч) - скорость сближения

3) 480 : 120 = 4 (часа) - они встретятся