Довжина прямокутника дорівнює 3,5дм,а ширина 1,2дм.обчислити площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.

Ответ:

Площа прямокутника 420 см²

Пошаговое объяснение:

Переведемо дециметри в сантиметри:

3,5 дм = 35 см

1,2 дм = 12 см

S=a*b (S – площа, a – одна сторона, b - інша сторона)

S=35*12=420 см²

Отвечает Рудюк Андрей.

Ответ:

5,25 дм

Пошаговое объяснение:

Дано:

a= 1,2 дм

b= 3,5 дм

Найти:S

S=а*в=3,5*1,2=5,25 (дм2)