Назвіть коефіцієнти рівняння 5x другій степені - 3x - 2 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Гудкова Валерия.

Ответ:

- 1;0.4

Пошаговое объяснение:

5 {x}^{2}  - 3x - 2 =  0 \\d = {b}^{2}  - 4ac  \\d =  { ( - 3)}^{2}   - 4 \times 5 \times ( - 2) = 9 + 40 = 49 \\ x1 =  \frac{ - 3 + 7}{2 \times 5}  =  \frac{4}{10}  = 0.4 \\ x2 =  \frac{ - 3 - 7}{2 \times 5}  =  - 1