Розв'яжіть рівняння ctg x/2 = -√3​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Альбина.

Відповідь:

x=5π/3+2πk, k∈Z

Покрокове пояснення:

x/2=arcctg(-\sqrt{3})+πk=5π/6+πk, k∈Z

x=5π/3+2πk, k∈Z