Допоможіть розв'язати задачу. У першому сувої 25,6 м тканини у другому на 7,8 м більше а у третьому

на 9,1 м менше ніж у другому. Скільки тканини у трьох сувоях?

Ответы на вопрос

Отвечает Автайкин Максим.

Ответ:

1)25,6+7,8=33,4

2)33,4-9,1=24,3

3)25,6+33,4+24,3=83,3