8. Розв'яжи задачу на переливання за допомогою таблиці. а) У П'ятачка є дві посудини місткістю 8

лi 5 л. Як за іхдопомогою П'ятачку налити з водопровідного крана 7 лвори?Крок1-й 2-й 3-й 4-й 5-й 6-й8-Місткість, л8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисевич Полина.

1) 5л набрати і вилити у 8л посуд

8л посудина наповнена 5 літрами

2) 5л набрати і лише 3л долити в 8л посуд

5+3=8л

3) в 5л посудині залишається 2 л,

5-3=2л

вилити з 8л посудини всю воду

8-8=0

та налити 2 л які залишилися в 5 л посудині

0+2=2л в 8 літровій посудині

4) набрати 5 л знову і вилити у 8 літрову посудину

2+5=7 л