одне из чисел у 3 рази б. ніж 2.якщо від числа відняти 3 цілих дві десятих а до другого додати 2

цілих чотири десяти то одержуємо однакові результати.знайти числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаркина Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай друге  число - х , тоді перше число - 3х, якщо від першого числа відняти  3 2/10 ,то воно дорівнює 3х - 3,2, а до другого додати 2 4/10 ,то маємо х + 2,4  Складемо рівняння

3х- 3,2= х+ 2,4

2х=5,6

х= 5,6 :2

х= 2,8 друге число

3х= 3*2,8= 8,4 перше число