Знайдіть номер члена арифметичної прогресії, який дорівнює 3, якщо = 0,8; d = 0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Эльвира.

a_{n} = a_{1} + d(n - 1)

підставимо значення

3 =  0.8 + 0.2(n - 1) \\ 0.8 + 0.2n - 0.2 = 3 \\ 0.2n = 0.3   + 0.2 - 0.8 \\ 0.2n =2.4 \\ n = 12