Швидкість катера проти течії річки дорівнює 25,4 км/год, а власна швидкість катера— 26,4 км/год.

Знайдітьшвидкість катера за течією річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Сухотенко Валерия.

Ответ:27,4

Пошаговое объяснение:

1)26,4-25,4=1(км/год)-скорость течения

2)26,4+1=27,4(км/год)-скорость катера по течению

Отвечает Мерендзак Яна.

27.4 швидкість катера за течією річки