На пакеті молока написано: «Молоко «Українське», жирність 2,5%, маса нетто 1000 г». Знайдіть масу

жиру, яка міститься в молоці із цього пакета.

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Леонид.

Ответ:

1000*2.5:100=1000:100*2.5=10*2.5=25

Пошаговое объяснение