Перше число в 5 разів більше від другого. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 42. ПЖ очень

срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кяро Анна.

Ответ:

7 и 35

Пошаговое объяснение:

х+5х=42

х = 42/6 =7 первое число

7* 5=35 второе число