1.Знайдіть площу повної поверхні циліндра, діагональ осьового перерізу дорівнює 13 см, а висота –5

см. А) 60π см². Б) 108π см². В) 132π см². Г) 180π см². Д) 324π см².​

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Катя.

Ответ:В)132π см²

Пошаговое объяснение:

Дано:

L= 13 см

h = 5 см

Sпов. - ?

Згідно т. Піфагора

d²= L²-h²= 13² - 5²= 169 -25= 144 cм

d= 12см   R=d/2= 6 см

Площа повної поверхні циліндра дорівнює:

Sпов. = 2πr(r + h) = 2π 6(6 + 5) = 2π * 66 =132π см²