Помогите Спростіть вираз та обчисліть його значення: а) – 4(2х +5у) + 2(х – 6у), якщо х = 2, у =

–3; б) - 5/8(3,2m - 1 3/5 n) - 7,2 * (- 4/9 m + 2,5n), якщо m = -10, n = -0,1

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)=-8х-20у+2х-12у=-6х-32у

-6*2-32*(-3)=-12+96=84

б)=-5/8(16/5m-8/5n)-36/5(-4/9m+5/2n)=

-2m+n+3,2m-18n=1,2m-9n

1,2*(-10)-17(-0,1)=-12+1,7=-10,3

Отвечает Жалов Саша.

Ответ:

а) -8х-20у+2х-12у= -6х-32у

-6*2-32(-3)= -12+96=84

б) -2m+1n+3,2m-18n= 1,2m-17n

1,2(-10)-17(-0,1)=-10+1,7=11,7