Сума трьох чисел 1700. Сума першого і другого чисел 1164,а сума другого і третього- 1065.знайди ці

числа

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Ангелина.

Ответ:

X+Y+Z=1700

X+Y=1164=>X=1164-Y

Y+Z=1065=>Z=1065-Y

1164-Y+Y+1065-Y=1700

2229-Y=1700

Y=529

X=1164-569=635

Z=1065-569=536

Пошаговое объяснение: