Добуток різниці чисел 43 і 7 та числа 1000 ми ниможимо рішити цей приклад поможіть будьласка


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Даша.

Ответ:

1000*(43-7)=36000

Пошаговое объяснение:

Отвечает Басарти Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(43-7)*1000=36*1000=36000