Поможіть срочно будь ласка У трьох однакових автомобілях розмістили 12 пасажирів.Скільки

пасажирів можна розмістити у п'яти мікроавтобусах,якщо кількість місць для пасажирів у мікроавтобусі удвічібільше,ніж в автомобілі?На 3 дії

Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

Ответ:

12÷3=4 у одному автомобілі

4×2=8 у одному мікроавтобусі

8×5=40 пасажирів у пяти мікроавтобусах