Знайдіть величини внутрішніх кутів опуклого восьмикутника якщо їх градусні міри 5:4:6:3:5:6:5:6


Ответы на вопрос

Отвечает Гецу Кристела.

1)

   S_n=180^0*(n-2)

    n=8

   S_8=180^0*(8-2)=180^0*6=1080^0

    S_8=1080^0  - cума величин внутрішніх кутів опуклого восьмикутника.

2)  

   5+4+6+3+5+6+5+6=40 - cума величин внутрішніх кутів даного восьмикутника в частинах.

3)

1080^0:40*5=135^0    градусні міри першого, п'ятого та сьомого кутів;

1080^0:40*4=108^0   градусна міра другого кута;

1080^0:40*6=162^0   градусні міри треьего, шостого та восьмого кутів;

1080^0:40*3=81^0    градусна міра четвертого кута.

Вiдповiдь:  135°;  108°;  162°;  81°;   135°;    162°;   135°;  162°.