Площа прямокунтика дорівнює 12,6см².Знайдіть одну сторону прямокутника,якщо інша сторона дорівнює

20см

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа дорівнює S= a*b звідси знайдемо другу сторону

b= S/а= 12,6/ 20= 0,63 см