Периметр прямокутника дорівнює 80 дм. Довжина в 3 рази більша, від ширини. Знайдіть сторони і площу

прямокутника. Срочно з поясненням пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Багно Аделина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай ширина х тоді довжина 3х. складемо рівняння

(х+3х)2=80

8х=80

х=10 дм ширина

3*10=30 дм довжина

30*10=300 дм площа