Даю 30 баллов помогите пожалуйста Дана арифметична прогресія (an). Відомо, що a1=1,7 і d=2,2.

Обчисли суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії.Запиши відповідь у вигляді числа, округливши його до десятих

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

для суммы первых n членов арифметической прогрессии есть формула

\displaystyle S_n=\frac{2a_1+d(n-1)}{2} *n

просто применим ее к нашему случаю

\displaystyle S_20=\frac{2*1.7+2.2*19}{2} *20=(3.4+41.8)*10=452