Площа основи конуса дорівнює 36π см2, а його твірна — 10 см. Знайдіть висоту конуса, площу бічної

поверхні та об’єм.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

Sосн.= 36π cм²

L = 10 cм

h-? Sб.п.-?  V-?

Площа основи конуса є площа круга і дорівнює : S= πr² звідси знайдемо

r²= S/π= 36π/π= 36см² = 6 см

Згідно т. Піфагора маємо : L²= h²+ r² звідси знайдемо висоту

h=√L²- r²=√10²-6²=√100 - 36 = √64= 8 см

Знаходимо  площу бічної поверхні:

S=π*r*L=π*6*10= 3,14 *60= 188,4 см²

Знайдемо об’єм:

V= 1/3*π*r²*h=1/3*3,14*6²*8= 301,44 см3