Пожалуйста помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7.Виконай додавання зручним способом:3,2 + (-2,7)

+(-4,2) + (-2,9) + 2,7 + 3,5 +(-1,7). 8. Розкрий дужки та знайди значення виразу: 1) 27 - (78 - 31); 2) -38 + (-24 +19). 9. Установіть відповідність між рівнянням (1-3) та його коренем (А-Г). 1 -2,3-х=-6,1 А 3,8 2 х-5,6=-1,8 Б 7,4 3 х+1,9=-5,7 В -7,6 Г -8,4

Ответы на вопрос

Отвечает Искалиева Алина.

Пошаговое объяснение:

7) 3,2-4,2-2,9+3,5-1,7=-2,1

8)1) 27-47=-20

2) - 28+(-5)=-28-5=-33

9) 1-Г

2-А

3-В