Знайди периметр і площу квадрата сторона якого дорівнює 3,8см


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Миша.

Ответ:

Р = 15.2 см

S = 14.44 см2

Пошаговое объяснение:

У квадрата всі строни рівні, отже всі сторони будуть по 3,8 см

Р = 4 × а ; S = а2 (в квадраті )( число множиться саме на себе)

Р = 4 × 3.8 = 15.2 см

S = 3.8 × 3.8 = 14.44 см2