одна сторона трикутника у 2,5 раза менша від другої і на 16 см. менша відт третьої. знайдіть

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 52 см. Дпоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Софа.

Пошаговое объяснение:

Дано: трикутник АВС

АС - х

AB - 2,5x

BC - 16 см + х

Р ABC = 52 см

Знайти: АВ, ВС, АС

Розв'язок:

Р АВС = АВ + ВС + АС

52 см = 2,5х + 16 см + х + х

2,5х + х + х = 52 см - 16 см

4,5х = 36 см

х = 36 см : 4,5

х = 8 см

АС = х = 8 см

АВ = 2,5х = 2,5 × 8 см = 20 см

ВС = 16 см + х = 16 см + 8 см = 24 см

Відповідь: АС = 8 см, АВ = 20 см, ВС = 24 см