у Mикити є 64 запасные детали конструктора Лего из них ceстрі подорував 1/8 усіх деталей,а братові

1/7 решти. Скільки всього деталей конструктора Mикита подарував?​

Ответы на вопрос

Отвечает Уразметова Наиля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

64 * 1/8= 8 деталей подарував сестрі

64 - 8= 56 решта

56 * 1/7= 8 деталей подарував братові

8 + 8 = 16 деталей всього  конструктора Mикита подарував