Помогите, СРОЧНО нужно! Робітник, працюючи самостійно, може виконати деяку роботу за 20 год, а

робітниця за 30 год. За скільки годинвони виконають роботу, якщо будуть працювати разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1:20= 1/20 частина роботи, яку виконує робітник за годину

1 : 30 = 1/30частина роботи, яку виконує робітниця за годину

1/20 + 1/30 = 3/60  + 2/60 = 5/60 = 1/12 частина роботи ,яку виконують разом за годину

1 : 1/12= 1* 12= 12 годин за стільки  вони виконають роботу, якщо будуть працювати разом