З поданих виразів склади і запиши одну рівність та одну нерівність 1)(625-25*4)+200 ;

2)690-(700-420)+270; 3)260*2+(200+25:5)

Ответы на вопрос

Отвечает Маринов Даня.

Ответ:

1)(625-25*4)+200=725

2)690-(700-420)+270=680

3)260*2+(200+25:5)=725