Знайдіть число половина якого разом з його четвертою дорівнює 45..​


Ответы на вопрос

Отвечает Гюлизарян Серж.

Ответ:

45÷3=15 ( 1/4 від 60)

45+15=60

Пошаговое объяснение:.

Половина це 1/2, а четверта частина 1/4

1/2 = 2/4

2/4 + 1/4 = 3/4

Отже, з умови ми маемо три частини з чотирьох. Щоб знайти скільки дорівнює одна частина треба поділити на 3 (Можемо на чисельний і ділимо на знаменник) , а потім додати 1/4 + 3/4 = 1

Це ціле в нашому випадку 60.