Розв'яжи задачу 4 класу. Один принтер друкує 45 сторінок за 1 хв, а другий - 165 сторінок за 3

хв. За скільки хвилин обидва принтери надрукують 2000 сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Ответ:

20 хв

Пошаговое объяснение:

1)165÷3=55 ст ( за хвилину 2 принтер)

2)55+45=100 ст( два принтера за 1 хвилину)

3)2000÷100=20 хв

в-дь 20 хв