Очень срочно, помогите пожалуйста. 1. Знайти первісну для функції

f(x)=4:•F(x)=4+C•F(x)=4x+C•F(x)=-4+C•F(x)=-4x+C2. Знайти площу фігури, яка обмежена лініями у=sin x, у= 0, x=n, x = n/2 (n це число пі):•2•6•1•10​

Ответы на вопрос

Отвечает Гунченко Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

f(x)=4

F(x) = ∫4 dx = 4∫dx = 4x +C

ответ

•F(x)=4x+C

2.

у=sin x, у= 0, x=π, x = π/2

\displaystyle \int\limits^{\pi /2}_0 {sinx} \, dx = -codx \bigg |_0^{\pi /2}=1