Сума двох чисел дорівнює 220. Одне з них у 3 рази більше ніж інше. Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Никликина Анастасия.

Ответ:

перше число 55, а друге 165

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число Х, тоді друге 3х,отже:

х+3х=220

4х=220

х=55 - перше число

55*3=165 - друге число

Отвечает Самцова Даша.

Ответ:

1 число - 55, 2 - 165

Пошаговое объяснение:

Задачу треба вирішувати через х.

Нехай 1 число = х, тоді 2 число = 3х

Сума чисел 220 за умовою

Маємо рівняння:

х + 3х = 220

4х = 220

х = 55

Отже, 1 число = 55, а друге = 165

Надіюсь допоміг)