Функція задана формулою у= 2х - 1.а) Обчисли значення у, якщо х дорівнює 10; -4,5; 15; -21.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Ольга.

у = 2х - 1

Підставимо кожен з іксів. Отримаємо:

у = 2 * 10 - 1 = 20 - 1 = 19

у = 2 * (-4,5) - 1 = -9 - 1 = -10

у = 2 * 15 - 1 = 30 - 1 = 29

у = 2 * (-21) - 1 = -42 - 1 = -43