У=1.5х+4 визнач а)значення у,якщох=-2;3 б) значення х,якщоу=0; 6


Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Алексей.

Ответ:

а) х = -2; у = 1

х = 3; у = 8.5

б) у = 0; х = -8/3

у = 6; х = 3/4

Пошаговое объяснение:

Підставимо ці значення змінних, щоб знайти значення іншої змінної:

а) у = 1.5х + 4

у = 1.5 * (-2) + 4

у = -3 + 4

у = 1

у = 1.5х + 4

у = 1.5 * 3 + 4

у = 4.5 + 4

у = 8.5

б) у = 1.5х + 4

0 = 1.5х + 4

1.5х = -4

3х = -8

х = -8/3

у = 1.5х + 4

6 = 1.5х + 4

1.5х = 6 - 4

1.5х = 2

3х = 4

х = 3/4