Поможіть з завданнями спростіть вираз 73х-43х і знайдіть його значення, якщох=16

рівняння:7m+m-42=38 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Александра.

Ответ:

1.  480

2. m = 10

Пошаговое объяснение:

1. 73х-43х при х = 16

73х-43х = 30х

30*16 = 480

2. 7m+m-42=38

8m = 38+42

8m = 80

m = 80/8

m = 10

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Ответ:

73x-43x=30x

30×16= 480

Рівняння

7m+m-42=38

8m=80

m=80÷8

m=10