Розкрийте дужки та знайдіть значення виразу : 1) -3,4-(6,7-1,3)=


Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-3,4-(6,7-1,3)= -3,4-5,4= -8,8