Срочно!!!!! Точка А знаходиться на відстані 5 см від усіх вершин рівностороннього трикутника, а

довжина перпендикуляра проведеного з тієї точки до площини трикутн дорівнює 3 см. Знайти довжину сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Коростин Олег.

Ответ:

трикутник КВС, КВ=ВС=АС=3, АВ=АС=АК=3- відстань до вершини трикутника від т.А, АО перпендикуляр на площину КВС, О-центр вписаного=описаного кола, ОВ-радіус описаного кола=ВС*√3/3=3*√3/3=√3, трикутник АВО прямокутний, АО²=АВ²-ВО²=9-3=6, АО=√6 -відстань від А до площини трикутника

Пошаговое объяснение: