На виготовлення однієї плитки жуйки на шоколадній фабриці Віллі Вонки потрібно 0,8 годин, а на

виготовлення барбариси потрібна 0,4 години. Скільки всього потрібно часу щоб виготовити 3 плитки жуйки i 4 барбариски?

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Андрей.

Пошаговое объяснение:

1)0,8•3=2,4(год)-на виготовлення 3 плиток шоколадок

2)0,4•4=1,6(год)-на виготовлення 4 барбарисок

3)2,4+1,6=4(год)

Відповідь:всього 4 години .