на двох полицях 146 книжок ,причому на другій на 12 книжок більше ніж на першій. скільки книжок на

кожній полиці? поможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Маховская Юлия.

Ответ:

67;79

Пошаговое объяснение:

Х+х+12=146

2 х=134

Х=67- на першiй

67+12=79- на другiй

Отвечает Рысь Лиза.

Ответ:

на першій 67

на другій 79