Спростіть вираз 2х - 3у - 3х + 4у і знайдіть його значення, якщо х = - 5, у = 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлебников Клим.

Відповідь:

-x + y, 9

Покрокове пояснення:

Отвечает Зайцев Костя.

Відповідь:

2x-3x-3y+4y=0

-x+y=0

-(-5)+4=9

Покрокове пояснення: