здвох міст відстань між якими 85,2 км одночасно в одному напрямі вийхали мотоциклист та

велосипедист який їхав поберегу мотоцекліст наздогнав велесопедиста черес дві год знайди швидкість велосипидиста якщо швидкість мотоцикліста дорівнює 62,8км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Ангелина.

Ответ:

20,2

Пошаговое объяснение:

x - скорость велосипедиста, км/ч.

85,2÷(62,8-x)=2

62,8-x=852/20

x=62,8-42,6=20,2 км/ч