сума двох чисел дорівнює 16,9.Знайди ці числа якщо одне з них в 1,6 разу більше за друге. Пліс

найдіть відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Анжелика.
X+1.6x=16.9
2.6x=16.9
x=16.9:2,6
x=6.5 - перше число
6,5*1,6=10,4 - друге число
Сума перевірка: 10,4+6,5=16,9