Молокозавод переробив за один день 70 одинакових бідонів з молоком і вершками. Молока було 1440л, а

вершків - 660л. Скільки бідонів вершків і молока окремо переробив молокозавод?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вова.

Ответ:

Вот

Пошаговое объяснение:

1440+660=2100 л всего

2100÷70=30 л на 1 белое

1440÷30=48 б молока

660÷30=22 б вершків