Автобус виїхав з пункту А в пункт В зі швидкістю 50 км/год. Через 2години за ним виїхав

автомобіль,Швидкість якого на 25 км/год більшаза швидкість автобуса. Знайдітьвідстань між пунктами А та В, якщоу пункт в автобус та автомобільприбули одночасно.Пожалуйста помогите! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вирясов Кирилл.

Ответ:

автобус 50км/год

автомобіль= 50+25=75 км/год

50×2(год)=100км

75×4(год) =300км

50×4(год)+100(км)=300км